Przeskocz do treści

 

LP

 

 

Przedmiot / Temat zajęć

 

 

Data

 

 

 

realizacji zajęć

 

 

Godzina rozpoczęcia

 

 

Godzina zakończenia

 

 

Liczba godzin

 

 

1

 

 

BHP

 

 

2019-01-02

 

 

8:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

2

 

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych/Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych

 

 

2019-01-03

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

3

 

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych/Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych

 

 

2019-01-04

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

4

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych

 

 

2019-01-07

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

5

 

 

Technologia robót

 

 

2019-01-08

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

6

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-09

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

7

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-10

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

8

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-11

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

9

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-14

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

10

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-15

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

11

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-16

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

12

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-17

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

13

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-18

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

14

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-21

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

15

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-22

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

16

 

 

Ogólna budowa i obsługa maszyn

 

 

2019-01-23

 

 

14:00

 

 

20:00

 

 

6:00

 

 

17

 

 

Zajęcia praktyczne/ Technologia robót

 

 

2019-01-24

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

Egzamin

 

2019-01-26

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

LP

 

 

Przedmiot / Temat zajęć

 

 

Data

 

 

 

realizacji zajęć

 

 

Godzina rozpoczęcia

 

 

Godzina zakończenia

 

 

Liczba godzin

 

 

1

 

 

BHP

 

 

2019-01-02

 

 

8:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

2

 

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych/Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych

 

 

2019-01-03

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

3

 

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych/Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych

 

 

2019-01-04

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

4

 

Zajęcia praktyczne

 

2019-01-05

 

 

8:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

5

 

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych

 

 

2019-01-07

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

6

 

 

Technologia robót

 

 

2019-01-08

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

7

 

 

Technologia robót

 

 

2019-01-09

 

 

11:00

 

 

20:00

 

 

9:00

 

 

8

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-10

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

9

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-11

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

10

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-12

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

11

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-14

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

12

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-15

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

13

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-16

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

14

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-17

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

15

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-18

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

16

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-19

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

17

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-21

 

 

08:00

 

 

15:00

 

 

7:00

 

 

18

 

 

Ogólna budowa i obsługa maszyn

 

 

2019-01-22

 

 

11:00

 

 

20:00

 

 

9:00

 

 

19

 

 

Ogólna budowa i obsługa maszyn

 

 

2019-01-23

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

20

 

 

Technologia robót

 

 

2019-01-24

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

7:00

 

 

Egzamin

 

2019-01-26

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

Miejsce szkolenia Łódź ul. Piłsudskiego 141-firma Badus

LP Tematyka data Godzina rozpoczęcia Godzina zakończenia
1 BHP 2019-01-02 8:00 16:00
2 Ogólna budowa i obsługa układów napędowych 2019-01-03 8:00 16:00
3 Technologia robót 2019-01-04 8:00 16:00
4 Zajęcia praktyczne 2019-01-05 8:00 17:00
5 Ogólna budowa i obsługa układów napędowych 2019-01-07 8:00 16:00
6 Użytkowanie eksploatacyjne 2019-01-08 8:00 16:00
7 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-09 8:00 17:00
8 Technologia robót 2019-01-10 8:00 17:00
9 Zajęcia praktyczne 2019-01-11 08:00 17:00
10 Zajęcia praktyczne 2019-01-12 08:00 17:00
11 Zajęcia praktyczne 2019-01-14 08:00 17:00
12 Zajęcia praktyczne 2019-01-15 08:00 17:00
13 Zajęcia praktyczne 2019-01-16 08:00 17:00
14 Zajęcia praktyczne 2019-01-17 08:00 17:00
15 Zajęcia praktyczne 2019-01-18 08:00 17:00
16 Zajęcia praktyczne 2019-01-19 08:00 16:00
17 Zajęcia praktyczne 2019-01-21 08:00 17:00
18 Zajęcia praktyczne 2019-01-22 08:00 14:00
19 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-23 08:00 16:00
20 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-24 08:00 16:00
Egzamin 2019-01-26 08:00 16:00

Harmonogram szkolenia koparki jednonaczyniowe klasa III

  • Miejsce szkolenia Łódź ul. Piłsudskiego 141-firma Badus
LP Tematyka data Godzina rozpoczęcia Godzina zakończenia
1 BHP 2019-01-02 8:00 16:00
2 Ogólna budowa i obsługa układów napędowych 2019-01-03 8:00 16:00
3 Technologia robót 2019-01-04 8:00 16:00
4 Zajęcia praktyczne 2019-01-05 8:00 17:00
5 Ogólna budowa i obsługa układów napędowych 2019-01-07 8:00 16:00
6 Użytkowanie eksploatacyjne 2019-01-08 8:00 16:00
7 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-09 8:00 17:00
8 Technologia robót 2019-01-10 8:00 17:00
9 Zajęcia praktyczne 2019-01-11 08:00 17:00
10 Zajęcia praktyczne 2019-01-12 08:00 17:00
11 Zajęcia praktyczne 2019-01-14 08:00 17:00
12 Zajęcia praktyczne 2019-01-15 08:00 17:00
13 Zajęcia praktyczne 2019-01-16 08:00 17:00
14 Zajęcia praktyczne 2019-01-17 08:00 17:00
15 Zajęcia praktyczne 2019-01-18 08:00 17:00
16 Zajęcia praktyczne 2019-01-19 08:00 16:00
17 Zajęcia praktyczne 2019-01-21 08:00 17:00
18 Zajęcia praktyczne 2019-01-22 08:00 14:00
19 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-23 08:00 16:00
20 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-24 08:00 16:00
Egzamin 2019-01-26 08:00 16:00