Przeskocz do treści

 

„Czas na aktywność!”

Harmonogram pośrednictwa pracy

Kutno ul. Warszawskie przedmieście 31

Lp Data Godziny
1 21.03.2019 16.00 - 20.00
2 22.03.2019 16.00 - 20.00
3 25.03.2019 16.00 - 20.00
4 26.03.2019 16.00 - 20.00
5 27.03.2019 16.00 - 20.00
6 28.03.2019 16.00 - 20.00
7. 29.03.2019 16.00 - 20.00

Data Godzina rozpoczęcia zajęć Godzina zakończenia zajęć Liczba godzin zajęć Miejsce szkolenia
09.03.2019 8:00

 

 

14:00 6 Kutno, ul. Lelewela 7
16.03.2019 8:00

 

 

14:00 6 Kutno, ul. Lelewela 7
23.03.2019 8:00

 

 

14:00 6 Kutno, ul. Lelewela 7
30.03.2019 8:00

 

 

14:00 6 Kutno, ul. Lelewela 7

Lp. Nazwisko i imię
uczestniczki/ uczestnika
projektu
Stanowisko zorganizowane w ramach stażu* Data rozpoczęcia stażu* Data zakończenia stażu* Miejsce odbywania stażu *
2 stazysta 2 Pracownik biurowy 16.01.2019 15.04.2019 99-300 Kutno, ul. 29 Listopada 12 lok. 3
3 Stazysta 3 Pracownik biurowy 16.01.2019 15.04.2019 99-300 Kutno, ul. Wojska Polskiego 10A
4 Stazysta 4 Pracownik biurowy 16.01.2019 15.04.2019 99-300 Kutno, ul. Oporowska 6
5 Stazysta 5 Pracownik biurowy 16.01.2019 15.04.2019 99-300 Kutno, ul. Chopina 6C
6 Stazysta 6 Pracownik biurowy 16.01.2019 15.04.2019 99-300 Kutno, ul. Kochanowskiego 4
7 Stazysta 7 Pracownik biurowy 16.01.2019 15.04.2019 99-300 Kutno, ul. Łęczycka 8
8 Stazysta 8 Pracownik biurowy 16.01.2019 15.04.2019 99-300 Kutno, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 3
9 Stazysta 9 Pracownik biurowy 16.01.2019 15.04.2019 99-300 Kutno, ul Warszawskie Przedmieście 5A
10 Stazysta 10 Pracownik biurowy/Opiekun domowy 1.02.2019 30.04.2019 99-307 Strzelce, ul. Leśna 1
11 Stazysta 11 Operator wózka jezdniowego/ Kierowca samochodu dostawczego 1.02.2019 30.04.2019 99-300 Kutno ul. Siemiradzkiego        18
12 Stazysta 12 Operator wózka jezdniowego/ Kierowca samochodu dostawczego 1.02.2019 30.04.2019 99-300 Kutno ul. Siemiradzkiego        18
13 Stazysta 13 Operator wózka jezdniowego/ Kierowca samochodu dostawczego 1.02.2019 30.04.2019 99-307 Strzelce, Sójki 19
14 Stazysta 14 Operator wózka jezdniowego/ Operator podnośnika koszowego 1.02.2019 30.04.2019 99-300 Kutno ul. Siemiradzkiego  4
15 Stazysta 15 Operator wózka jezdniowego/ Operator podnośnika koszowego 1.02.2019 30.04.2019 99-300 Kutno ul. Siemiradzkiego  4
16 Stazysta 16 operator koparkoładowarki 1.02.2019 30.04.2019 99-300 Kutno ul. Siemiradzkiego  4

 

LP

 

 

Przedmiot / Temat zajęć

 

 

Data

 

 

 

realizacji zajęć

 

 

Godzina rozpoczęcia

 

 

Godzina zakończenia

 

 

Liczba godzin

 

 

1

 

 

BHP

 

 

2019-01-02

 

 

8:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

2

 

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych/Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych

 

 

2019-01-03

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

3

 

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych/Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych

 

 

2019-01-04

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

4

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych

 

 

2019-01-07

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

5

 

 

Technologia robót

 

 

2019-01-08

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

6

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-09

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

7

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-10

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

8

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-11

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

9

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-14

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

10

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-15

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

11

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-16

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

12

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-17

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

13

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-18

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

14

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-21

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

15

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-22

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

16

 

 

Ogólna budowa i obsługa maszyn

 

 

2019-01-23

 

 

14:00

 

 

20:00

 

 

6:00

 

 

17

 

 

Zajęcia praktyczne/ Technologia robót

 

 

2019-01-24

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

Egzamin

 

2019-01-26

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

LP

 

 

Przedmiot / Temat zajęć

 

 

Data

 

 

 

realizacji zajęć

 

 

Godzina rozpoczęcia

 

 

Godzina zakończenia

 

 

Liczba godzin

 

 

1

 

 

BHP

 

 

2019-01-02

 

 

8:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

2

 

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych/Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych

 

 

2019-01-03

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

3

 

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych/Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych

 

 

2019-01-04

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

4

 

Zajęcia praktyczne

 

2019-01-05

 

 

8:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

5

 

 

Ogólna budowa i obsługa układów napędowych

 

 

2019-01-07

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

6

 

 

Technologia robót

 

 

2019-01-08

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

7

 

 

Technologia robót

 

 

2019-01-09

 

 

11:00

 

 

20:00

 

 

9:00

 

 

8

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-10

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

9

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-11

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

10

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-12

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

11

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-14

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

12

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-15

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

13

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-16

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

14

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-17

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

15

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-18

 

 

08:00

 

 

17:00

 

 

9:00

 

 

16

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-19

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

 

17

 

 

Zajęcia praktyczne

 

 

2019-01-21

 

 

08:00

 

 

15:00

 

 

7:00

 

 

18

 

 

Ogólna budowa i obsługa maszyn

 

 

2019-01-22

 

 

11:00

 

 

20:00

 

 

9:00

 

 

19

 

 

Ogólna budowa i obsługa maszyn

 

 

2019-01-23

 

 

12:00

 

 

20:00

 

 

8:00

 

 

20

 

 

Technologia robót

 

 

2019-01-24

 

 

08:00

 

 

16:00

 

 

7:00

 

 

Egzamin

 

2019-01-26

 

08:00

 

 

16:00

 

 

8:00

 

Miejsce szkolenia Łódź ul. Piłsudskiego 141-firma Badus

LP Tematyka data Godzina rozpoczęcia Godzina zakończenia
1 BHP 2019-01-02 8:00 16:00
2 Ogólna budowa i obsługa układów napędowych 2019-01-03 8:00 16:00
3 Technologia robót 2019-01-04 8:00 16:00
4 Zajęcia praktyczne 2019-01-05 8:00 17:00
5 Ogólna budowa i obsługa układów napędowych 2019-01-07 8:00 16:00
6 Użytkowanie eksploatacyjne 2019-01-08 8:00 16:00
7 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-09 8:00 17:00
8 Technologia robót 2019-01-10 8:00 17:00
9 Zajęcia praktyczne 2019-01-11 08:00 17:00
10 Zajęcia praktyczne 2019-01-12 08:00 17:00
11 Zajęcia praktyczne 2019-01-14 08:00 17:00
12 Zajęcia praktyczne 2019-01-15 08:00 17:00
13 Zajęcia praktyczne 2019-01-16 08:00 17:00
14 Zajęcia praktyczne 2019-01-17 08:00 17:00
15 Zajęcia praktyczne 2019-01-18 08:00 17:00
16 Zajęcia praktyczne 2019-01-19 08:00 16:00
17 Zajęcia praktyczne 2019-01-21 08:00 17:00
18 Zajęcia praktyczne 2019-01-22 08:00 14:00
19 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-23 08:00 16:00
20 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-24 08:00 16:00
Egzamin 2019-01-26 08:00 16:00

Harmonogram szkolenia koparki jednonaczyniowe klasa III

  • Miejsce szkolenia Łódź ul. Piłsudskiego 141-firma Badus
LP Tematyka data Godzina rozpoczęcia Godzina zakończenia
1 BHP 2019-01-02 8:00 16:00
2 Ogólna budowa i obsługa układów napędowych 2019-01-03 8:00 16:00
3 Technologia robót 2019-01-04 8:00 16:00
4 Zajęcia praktyczne 2019-01-05 8:00 17:00
5 Ogólna budowa i obsługa układów napędowych 2019-01-07 8:00 16:00
6 Użytkowanie eksploatacyjne 2019-01-08 8:00 16:00
7 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-09 8:00 17:00
8 Technologia robót 2019-01-10 8:00 17:00
9 Zajęcia praktyczne 2019-01-11 08:00 17:00
10 Zajęcia praktyczne 2019-01-12 08:00 17:00
11 Zajęcia praktyczne 2019-01-14 08:00 17:00
12 Zajęcia praktyczne 2019-01-15 08:00 17:00
13 Zajęcia praktyczne 2019-01-16 08:00 17:00
14 Zajęcia praktyczne 2019-01-17 08:00 17:00
15 Zajęcia praktyczne 2019-01-18 08:00 17:00
16 Zajęcia praktyczne 2019-01-19 08:00 16:00
17 Zajęcia praktyczne 2019-01-21 08:00 17:00
18 Zajęcia praktyczne 2019-01-22 08:00 14:00
19 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-23 08:00 16:00
20 Ogólna budowa i obsługa maszyn 2019-01-24 08:00 16:00
Egzamin 2019-01-26 08:00 16:00

Data Godzina rozpoczęcia zajęć Data Zakończenia zajęć Liczba Godzin zajeć Miejsce realizacji szkolenia
17.12.2018 8:15 14:30 8 Kutno ul. Siemiradzkiego 18
18.12.2018 8:15 14:30 8 Kutno ul. Siemiradzkiego 18
19.12.2018 8:15 14:30 8 Kutno ul. Siemiradzkiego 18
20.12.2018 8:15 14:30 8 Kutno ul. Siemiradzkiego 18
21.12.2018 8:15 14:30 8 Kutno ul. Siemiradzkiego 18
28.12.2018 9:00 12:15 4 Kutno ul. Siemiradzkiego 18
Razem 80h

data Godzina rozpoczęcia zajęć Godzina zakończenia zajęć Liczba godzin zajęć Miejsce realizacji szkolenia
17.12.2018 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
18.12.2018 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
19.12.2018 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
20.12.2018 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
21.12.2018 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
02.01.2019 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
03.01.2019 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
04.01.2019 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
07.01.2019 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
08.01.2019 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
RAZEM liczba godzin zajęć 100

data Godzina rozpoczęcia zajęć Godzina zakończenia zajęć Liczba godzin zajęć Miejsce realizacji szkolenia
17.12.2018 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
18.12.2018 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
19.12.2018 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
20.12.2018 8.00 16.30 10 Kutno, ul. Lelewela 7
RAZEM liczba godzin zajęć 40